Волонтери знову вирушають на схід

До уваги всіх, 
хто може і хоче підтримати наших воїнів!

Варвинська волонтерська гру­па 22 лютого вирушає у чер­­говий заїзд на Донбас. Орієн­товний маршрут – Вол­но­вась­кий район, Волноваха, Но­во­троїцьке. Спо­діваються від­віда­ти воїнів-варвинців А. Телев­ного, О. Бутенка, О. Шпадарука та інших, хто не­се службу по маршруту слідування.

Волонтерська група зап­рошує до збору допомоги всіх небайдужих земляків, хто може підтримати про­дук­товими передачами, домашніми стра­ва­ми і випічкою, пальним, коштами.

Як завжди, велике прохання – озватися рідних воїнів, які не­суть службу в цьому районі, і повідомити телефони, адреси хлопців, щоб була змога їх відвідати, передати вітання і смаколики з Варвинщини.

Контактні телефони ор­га­нізаторів поїздки – 095-47-84-790 (Яна Борщ), 066-37-93-804 (Віктор Бор­сук), 095-86-52-297 (Олексій Балаба). Збір до­помоги відбуватиметься 22 лютого, у четвер, виїзд – ввечері того ж дня.

Гуртуймося на підтримку наших воїнів!

НЕ СТИРАЄТЬСЯ В ПАМ’ЯТІ АФГАН

15 лютого відзначено День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Разом з Василем Замулою переглядаємо альбом із його армійськими фотографіями, де він ще зовсім юний в колі своїх побратимів. Він розповідає про ту жахливу війну, яка для нього офіційно закінчилася в березні 1988 року, коли перетнув кордон Афганістану з СРСР. Спочатку не вірилося, що залишився живим після афганського пекла і повернувся додому, на Варвинщину, але йому пощастило.

Народився В.П. Замула у Калиновиці. Після закінчення школи вступив в Ніжинський технікум механізації. Після навчання був призваний виконувати почесну місію – захищати Батьківщину в лавах Радянської армії.

далі