Середа, 21.08.2019, 20:21
Вітаю Вас Гість |

смт  Варва     Персональний сайт В. Денисенка

Вихід

Увага! Шановні одинадцятикласники! Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 24 березня 2018 року. Деталі на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua
     
              
                       

Твір епістолярного жанру

Робота  переможця обласного конкурсу   учнівських творів  епістолярного жанру

Доброго дня, моя улюблена спортсменко Наталіє  Миколаївно  Смаль!

Пише до Вас Оксана Денисенко, учениця п’ятого класу  Варвинської ЗОШ  I-IIIступенів, що на Чернігівщині.  Сьогодні неділя, вихідний день,  і  я  вирішила написати  Вам цього листа, бо  хочу  щиро подякувати за яскраві та неповторні виступи на світових аренах та підтримати Вас під час  майбутнього виступу на літніх Олімпійських іграх 2012 року в Англії. Адже відомо, що олімпіада – це не лише спортивне, але  й моральне змагання.А тут, зрозуміло, зможе виграти  тільки фізично добре підготовлена людина, яка має міцні нерви. І такий шанс, отримати медаль найвищого  ґатунку, спортсмен , імовірно, може мати лише раз в житті. Ці ігри є одними з найпрестижніших у світі. Моя учителька фізкультури розповідала мені, що Олімпійські ігри зародилися дуже-дуже давно, ще в Стародавній Греції. Проводилися вони   у місті, що має миле  ім’я  – Олімпія.

 Олімпійські ігри сьогодні – це міжнародні спортивні змагання, у яких приймають участь представники всіх народів світу.А отже, Олімпійські ігри є не лише спортивні змагання, але і яскравий приклад дружби, братерства й співпраці між людьми усього світу. Переможці  цих змагань отримують  золоту медаль та  високе  звання –  Олімпійський  чемпіон. Також  я знаю, що Олімпійські ігри діляться на літні й зимові. Літні Олімпійські ігри проводяться кожні чотири роки, в рік кратний чотирьом. Зимові Олімпійські ігри об'єднують зимові види спорту й відокремилися від літніх, починаючи з 1924 року. До середини 90-х літні й зимові Олімпійські ігри проводилися в один рік. Починаючи із зимової Олімпіади  Ліллехаммера, зимові Олімпійські ігри проводяться через два роки після літніх.

Отже, Наталіє Миколаївно, я дуже хочу, щоб Ви перемогли на Олімпіаді 2012 року в Англії й стали чемпіоном. Упевнена: Ви – зможете!

 Коли проходили останні змагання з Кубка світу в Мінську, то я  дивилась  їх по кабельному телебаченні й дуже за вас вболівала.

Ох, як вправно ви боролись  у фіналі з німкенею Ільжаною Марзок! Моє серце стискалося й тривожно тріпотіло, коли бій перейшов у партер. Я дуже зраділа, що Ви зібралися з силами та змогли перемогти, здобувши звання чемпіона та золоту медаль. Тепер я переконана, що кожна людина, яка поважає себе, навіть не спортсмен , повинна мати  таку ж  велику силу волі, таке ж  натхнення, як Ви.

А тепер напишу коротко про себе. Мені 11 років. Я люблю займатися спортом і мрію стати    відомою спортсменкою.  Зізнаюся чесно, я вже не уявляю себе без спорту, бо почала рано вставати й  відразу поспішаю на спортмайданчик. У  народі говорять: «У здоровому  тілі  здоровий дух». І це дійсно  так. Із кожним тренуванням  відчуваю  новий приплив енергії та впевненість у своїх діях. Спортивні вправи  дарують мені радість та здоровя.

 А ще, Наталіє Миколаївно, я думаю, що дзюдо – це не просто спорт, а спосіб людського життя,  де наполеглива, самовіддана праця завжди дає  свої родючі плоди. Адже  якщо спортсмен поставив перед собою мету, то повинен завжди  іти  до кінця та вірити у перемогу, бо як говорив колись один давньогрецький мислитель: «Кожен коваль своєї долі». Я людина, яка  також вірить у  власну долю та здійснення мрій. Тричі на тиждень  активно тренуюсь у спортивній  секції  при Варвинській ДЮСШ. Зізнаюся чесно: тренуватися важко, бо інколи з’являється багато синців, але щоб стати гарною дзюдоїсткої, я ладна на все. Упевнена, що вибрала правильний шлях, хоча він і дещо тернистий, має свої нерівності, проте напрочуд  цікавий, динамічний, насичений  справжньою ейфорією. Багато хто вважає, що дзюдо – це не заняття для дівчини. Проте я такої думки не поділяю, адже дівчина, яка займається цим видом спорту, завжди зможе дати відсіч будь-яким кривдникам.

Деякі мої  зазнайкуваті однокласники  говорять, що спорт – це дурниця, бо, мовляв,  у цьому світі все можна купити за гроші, навіть нагороду.

Але  вони  помиляються, бо не розуміють, що єдине, на що не вистачить ніяких коштів –   це   справжнє щастя від перемоги!

  Отож  потрібно  ніколи не падати духом, вірити в перемогу, як говорив Великий Кобзар Т.Г.Шевченко:«Борітеся –  поборите, Вам Бог помагає!».

Я щиро приєднуюсь до цих крилатих слів і бажаю Вам, моя улюблена спортсменко Наталіє Миколаївно,нових, яскравих перемог, цікавих зустрічей та здійснення всіх нереалізованих планів.І нехай Олімпійський вогонь, що  ось-ось запалає в далекій грецькій Олімпії, принесе Вам  сонячне щастя перемоги, а олімпійська медаль засяє на Ваших грудях неповторним рубіновим світлом.

І пам’ятайте: всі світлі мрії – збуваються!

З любовю і повагою, Оксана Денисенко. 

 смт . Варва

flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0016 Тести ЗНО онлайн

ТРЕНАЖЕР З ПРАВОПИСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Тренажер з правопису української мови


ЗНО КЛУБ

зно клуб

САЙТ ОЛЕКСАНДРА АВРАМЕНКА

Сайт Олександра Авраменка

ЕКСПРЕС-УРОКИ

Експрес-уроки

МОВНИЙ БАР

Мовний бар


ДОВІДНИК З УКРАЇНСЬКОГО СЛОВОВЖИВАННЯ

Довідник з українського слововживання


ПОСІБНИК ЄВГЕНІЇ ЧАК "ЧИ ПРАВИЛЬНО МИ ГОВОРИМО?"

Посібник Євгенії Чак "Чи правильно ми говоримо?"


ОФІЦІЙНИЙ САЙТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Офіційний сайт української мови

-А (-Я) ЧИ -У (-Ю) В РОДОВОМУ ВІДМІНКУ

-А (-Я) чи -У (-Ю) в родовому відмінкуЛІНГВІСТИЧНИЙ ПОРТАЛ

Лінгвістичний портал


КОРПУС УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Корпус української мови


ПОРТАЛ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Портал української мови

Сайт Олександра АвраменкаЕкспрес-уроки

ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК (СУМ)

Електронний підручник (СУМ)

Мовний бар 
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz