Вівторок, 23.10.2018, 02:09
Вітаю Вас Гість |

смт  Варва     Персональний сайт В. Денисенка

Вихід

Увага! Шановні одинадцятикласники! Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 24 березня 2018 року. Деталі на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua
     
              
                       
Категорії розділу

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Інноваційні технології – краще життя
20.12.2012, 18:51

           

Творча  робота

                           Інноваційнітехнології  -  краще життя   

    

Агов, українці, Ваші мрії збуваються! Ні, це не сон, не фантастика! Сонце посміхається Вам, бо Світ електроніки  крокує вже поряд. Він швидко рухається вперед, несучи нас  у вир  бурхливого  потоку наукового прогресу. Мобільні смартфони, портативні комп’ютери, електронні книги, цифрові фотокамери, дівіді програвачі, плазмові телевізори, мікрохвильові печі, комп’ютеризовані автомобілі – усе це стало невід’ємним атрибутом нашого життя.

Чи може сьогодні звичайна людина  відмовитися від таких наукових надбань? Звичайно, ні! Адже  ми живемо в  епоху розвитку високих технологій  21 століття, а  не в кам'яному віці. Відома народна мудрість справедливо говорить: «Риба шукає, де глибше, а людина, де краще». І це справді так. Дбаючи  про здоровий  спосіб життя, люди активно шукають та створюють комфортні умови проживання.

 Щорічно наукові досягнення  приносять нам нові  й  нові плоди.  Інколи мені  навіть здається, що прогрес рухається занадто  стрімко, нагадуючи великого  птаха,  що  впевнено летить до своєї мети. На  уроках  у школі тепер широко використовують різноманітні інноваційні засоби навчання: комп’ютери, електронні книги, мультимедійну дошку.

Які ж переваги   ховаються тут ? Адже сьогодні ми часто  чуємо з вуст  окремих людей, що комп’ютер та Інтернет   це  зло, бо діти, мовляв, не читають книги, не пишуть листи, не ходять в кіно.

Звичайно, такі абсурдні  речі  можуть говорити лише ті, хто абсолютно слабо   розуміється на новітніх технологіях. Візьмімо, наприклад, комп’ютер. Використавши його, можна за лічені секунди знайти  будь-яку потрібну інформацію, і вже зовсім непотрібно йти в бібліотеку, щоб довго гортати  стоси підручників, довідників чи  журналів.

Ми виграємо час, а він, як говорив наш  уславлений  філософ   Г.С.Сковорода, є « найбільша втрата з усіх втрат…». А скільки інформації вміщає комп’ютер! Жодна паперова книга не зрівняється з ним.  Звичайно, бувають  прикрі  випадки, коли якийсь невідомий «вірус» знищує  компютерну інформацію. Але думаю, що у майбутньому виробники врахують це  і  створять досконалі антивірусні програми та  внутрішні   флеш-карти, які  ліквідують  цю  проблему.

Безперечно: всі інноваційні технології направлені на покращення умов  діяльності та проживання людини, її розвиток  та самовдосконалення. Ми впевнено йдемо  у Європу, прагнемо добробуту й щастя, мріємо про  «розумне» обладнання», яке  буде автоматично управляти опаленням, вентиляцією, освітленням, сигналізацією, створюючи комфорт та  максимальну безпеку житла. І  не потрібно буде хвилюватися про включений  телевізор, праску чи електроплиту, адже після виходу господаря з будинку, система відключить їх автоматично.  Ви думаєте, що це мрії!  Ні, це не мрії!  Це – реальність!

Яскравим прикладом  такого «розумного будинку»  у нашій країні є продукція  компанії «Samsung». Технологія «Samsung Home Vita»   це централізоване рішення для інтеграції домашніх систем. Керувати побутовою технікою, аудіо-відео апаратурою  тепер можна з бездротових сенсорних панелей і навіть через мережу Інтернет! Також приємно, що компанія «Samsung» створила чудові   вироби (мобільні телефони, ноутбуки), що працюють від сонячних батерей. Вони  мають  дуже великі переваги, адже їхній енергетичний  ресурс необмежений. Думаю, що вже зовсім скоро настане  час, коли  на наших автодорогах  зявляться і «розумні» авто, якими керуватимуть роботи. Ці автомобілі  також працюватимуть на сонячних батереях, знатимуть правила дорожнього руху, розрізнятимуть знаки, ефективно минатимуть перешкоди. А отже, зменшиться аварійність на дорогах.

Переконаний: у майбутньому  активне використання енергії сонця, вітру та внутрішнього тепла землі  зможе зупинити нанесення шкоди довкіллю, збереже енергетичну незалежність України, створить передумови для соціального й економічного процвітання. Потрібно лише розробити та впровадити  ефективні акумулюючі  системи та пристрої.

  Отож, думаю, всім тепер   зрозуміло, що без новітніх технологій   Україна не має майбутнього. І, повірте, не потрібно цуратися їх, горлаючи: «Давай наше, українське!», бо ще великий Т. Шевченко повчав нас: «Учітеся, читайте, і чужому научайтесь…». Слід просто усвідомити, що тільки активне впровадження передових інноваційних технологій зробить наше   життя   затишним, стильним  та  комфортним. А в авангарді нового, новітнього та передового  звичайно буде    «Samsung»!

                                                                                                   15.01.18р.

 

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: Васильович | Теги: учнівські твори, назустріч знанням, Варвинська ЗОШ, самсунг
Переглядів: 1179 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0016 Тести ЗНО онлайн

ТРЕНАЖЕР З ПРАВОПИСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Тренажер з правопису української мови


ЗНО КЛУБ

зно клуб

САЙТ ОЛЕКСАНДРА АВРАМЕНКА

Сайт Олександра Авраменка

ЕКСПРЕС-УРОКИ

Експрес-уроки

МОВНИЙ БАР

Мовний бар


ДОВІДНИК З УКРАЇНСЬКОГО СЛОВОВЖИВАННЯ

Довідник з українського слововживання


ПОСІБНИК ЄВГЕНІЇ ЧАК "ЧИ ПРАВИЛЬНО МИ ГОВОРИМО?"

Посібник Євгенії Чак "Чи правильно ми говоримо?"


ОФІЦІЙНИЙ САЙТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Офіційний сайт української мови

-А (-Я) ЧИ -У (-Ю) В РОДОВОМУ ВІДМІНКУ

-А (-Я) чи -У (-Ю) в родовому відмінкуЛІНГВІСТИЧНИЙ ПОРТАЛ

Лінгвістичний портал


КОРПУС УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Корпус української мови


ПОРТАЛ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Портал української мови

Сайт Олександра АвраменкаЕкспрес-уроки

ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДРУЧНИК (СУМ)

Електронний підручник (СУМ)

Мовний бар 
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz