Вівторок, 20.02.2018, 06:40
Вітаю Вас Гість |

смт  Варва     Персональний сайт В. Денисенка

Вихід

Увага! Шановні одинадцятикласники! Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 24 березня 2018 року. Деталі на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua
     
              
                       

Робота переможця обласного конкурсу ВПС "Напиши листа спортсмену..."

Робота переможця обласного  конкурсу  ВПС "Напиши листа спортсмену..."

Доброго дня, шановний  Віталію Володимировичу Кличко!

Пише  Вам цього листа Олександр Денисенко. Мешкаю я  в  смт. Варва , що на Чернігівщині та навчаюся  в девятому класі Варвинської ЗОШ  I-III ступенів. Дуже люблю займатися спортом, а особливо боксом.Звичайно, мені  б  хотілося порозмовляти  з вами особисто та наодинці. Але знаю, що для цього у Вас, певно,   бракує часу .

 Зізнаюся чесно: у  моєму житті   ніколи не було кумирів. Не було нікого, окрім Віталія Кличка. Я  поважаю і шаную  Ваc, бо захоплююся  Вашим талантом, талантом   майстра своєї справи. У своєму житті Ви досягли напрочуд дивовижних результатів: стали володарем усіх найпрестижніших боксерських поясів!

Пишу ці рядки з відкритою душею і, повірте, хочу поділитися найпотаємнішим: я   дуже-дуже хочу бути схожим на Вас! Розумію:  щоб стати  таким  успішним  спортсменом, потрібно  мати  велику  завзятість, силу волі і, звичайно ж, хорошу фізичну підготовку.
А ще у мене є  й  інша заповітна  мрія: у майбутньому, коли стану спортсменом, обов’язково взяти участь в Олімпійських іграх і, якщо усміхнеться доля, перемогти. Адже відомо, що з давнини Олімпійські ігри були головною спортивною подією всіх часів і народів.Зародилися  вони в Стародавній Греції  та проводилися раз на чотири роки у місті Олімпія.

На період проведення ігор усі країни припиняли війни, на землі панувала злагода. Боротьба за звання найкращого велася гідними людьми і тільки в чесній боротьбі. Багатовіковий Олімпійський рух подолав чимало перешкод на своєму шляху, але , не зважаючи ні на що, Олімпійські ігри живі й донині. Вони є одними з найпрестижніших у світі.Сьогодні Олімпійські ігри – це міжнародні спортивні змагання, у яких приймають участь представники всіх народів

  Звичайно, я розумію, що спорт  дуже велика, наполеглива праця… А бокс — це   модель життя , яка далеко , ой як далеко не проста! Боксер має вміти і знати все,  та не тільки теоретично, а й на практиці застосовувати своє уміння. Адже риси переможця відомі всім. Усе так само, як у навчанні: хто хоче зможе!

 Я знаю це і тому регулярно відвідую боксерську секцію та тренуюсь, скажу відверто, з усіх сил. Адже якщо ти поставив перед собою мету, то повинен йти до неї до кінця, долаючи всі перешкоди і труднощі, бо нічого в житті не дається просто так.  Упевнений, що тільки  наполеглива, щоденна праця  здатна наблизити  людину до перемоги.   

   Вчора я виграв тренувальний бій у одинадцятикласника, що був фізично значно сильніший за мене. Ця маленька перемога далась важко, але я боксував навіть тоді, коли від болю зявлялися сльози і, зізнаюся чесно, навіть тоді, коли чомусь боявся програти…

   Знаю,  Віталію Володимировичу, що  Ви  дуже сильний,  досвідчений  та авторитетний боєць, якому слава дісталася  завдяки  самовідданій  праці  на  тренуваннях. Думаю, що мені бракує  досвіду та Ваших порад, хоча у мене є добрий і розумний тренер – Віктор Анатолійович Гутак. Він багато розповідає про Ваше прагнення до перемоги, старанність на тренуваннях і говорить, що Ваша кар’єра схожа на  політ стріли, яку випустив неперевершений майстер і вразив ціль. І це дійсно так…Мабуть, немає тієї спортивної вершини, яку б не досягли Ви – видатний спортсмен і носій української культури.Знаю, що Ваша праця варта праці десятків  тисяч українських дипломатів, а величезна благодійна діяльність, яка спрямована на підтримку української молоді, заслуговує лише на повагу та наслідування. Приємно, що Ви заслужено стали переможцем  національної премії Німеччини – «Спортсмен із серцем». Ця закордонна нагорода напрочуд справедливо й точно відображає образ чуйної, милосердної людини, що завжди готова прийти на допомогу людям. Адже хіба можна виміряти ту допомогу, яку надавали Ви зі своїм братом, відкриваючи  спортивні школи, спортзали  та  звичайні  дитячі майданчики по всій Україні!

  Сьогодні складний час. Із телеекранів ми знову чуємо    повідомлення, що наближається чергова економічна криза. Проте, либонь, це не зовсім так…Думаю, що чиновники різних рівнів просто  не хочуть витрачати гроші на різні соціальні проекти, а особливо на розвиток спорту в таких маленьких селищах як моє. Візьмемо, наприклад, нашу школу. Матеріальна база  вже протягом багатьох років не оновлювалася  і є , мяко кажучи, дуже слабенька. Зрозуміло, що пройде ще деякий час, і займатися спортом буде просто зовсім ніде і нічим…

  Прикро й боляче усвідомлювати, що люди, які відповідають за розвиток спорту, втрачають найкоштовніше своє багатство — ­ свою душу…Вибачте, за цю відвертість…Я не песиміст і не хотів писати про це, але мене завжди хвилюють питання: чи стане Україна еталоном спортивних досягнень українців? Чи приймуть нас у єдину  європейську сім’ю народів ?

Можливо я думаю  досить банально, проте у глибині душі вірю, що прийде час і все зміниться на краще. Переконаний, що відродити спорт зможуть  тільки такі відповідальні люди як  Ви — справжні патріоти України, що ніколи не забувають про спорт в Україні і , вкладаючи свої власні кошти, постійно намагаються його розвивати.

  І наостанок зазначу, що не тільки я, а й вся Україна пишається  і буде завжди пишатися Вами, спортсменом, який самовіддано захищає її честь, перебуваючи у різних куточках світу.

 

 З любовю і повагою  учень 9-Б класу.

flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0016 


«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
 

вологість:

тиск:

вітер:

ЧОІППО

Результати олімпіад

березня 3, 2016

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

"Учитель року

 – 2016″

Оціночна відомість конкурсного випробування "Інтернет-ресурс” учасників відбіркового етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2016″

Рейтинговий лист відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Захист Вітчизни”

Рейтинговий лист відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Історія”

Рейтинговий лист відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Англійська мова”

Рейтинговий лист відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Математика”

Рейтинговий лист фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Англійська мова”

Рейтинговий лист фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Математика”

Рейтинговий лист фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Історія”

Рейтинговий лист фінального етапу другого туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2016″ у номінації "Захист Вітчизни”


Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz